Ekibimiz
Hakkımızda
İletişim

Covid-19 Pandemisi sonrasında hayatımızda köklü değişiklikler yaptığımız yeni normalde, dünyada devrim yaratacak bir teknolojiyi tanıtmak isteseydiniz, bunu nasıl yapardınız? İşte tüm hikayemiz bu soruyla başladı..

Emtone artık ait olduğu yerde!

Dünya’nın en büyük medikal estetik teknoloji üreticilerinden biri olan BTL Aesthetics firmasının Amerikan Sağlık Örgütü (FDA) tarafından onaylı yeni teknolojisi Emtone, dünyada ilk monopolar radyo frekansı ve şok dalgası enerjisini kombine ederek ciltteki portakal kabuğu görünümünü ilk seanstan itibaren gideren yepyeni, eşsiz bir tedavi şekli.

Estetikte en yeni teknolojik gelişmeleri takip eden ve bu gelişmeleri dünya ile eş zamanlı olarak hastalarına sunan Doku, Türkiye’nin en büyük medikal estetik kliniği olarak hastalarına alanındaki en son teknolojiyi sunma prensibini Emtone uygulaması ile pekiştirdi ve uzun araştırmalar sonucunda Emtone’u tedavileri arasına ekledi ve Emtone’un Doku yolculuğu böyle başladı.

Sırada bu eşsiz tedaviyi tanıtma ve onu benzersiz kılan özelliklerini duyurma vaktiydi.

Doku ekibi olarak, dünyada selülit tedavisinde devrim niteliğinde yepyeni bir teknolojiyi hastalarımıza sunmanın heyecanıyla yeni normalde, yeni bir tanıtım prensibiyle, Emtone’un ait olduğu yere gelişini herkesle paylaşacak bir lansman planlanladık ve bundan önceki her projemizde olduğu gibi alanında uzman kişilerle çalışarak sektörümüzde bir ilke imza attık.

Türkiye’nin Estetik Sektöründe ilk gerçek dijital lansmanı: Emtone

Bilimsel araştırmalara göre kadınların %90’ı hayatının belli dönemlerinde selülit problemiyle karşı karşıya kalıyor. Doku’nun selülit tedavisi uygulama alternatiflerinin arasında Emtone’u seçmesinin en önemli nedeni; Emtone’un selülite neden olan tüm faktörlere aynı anda etki edebilmesi. Amerikan Sağlık Örgütü (FDA) onaylı Emtone, selülit problemini ilk seanstan itibaren gideren eşsiz bir tedavi. Bu kadar benzersiz bir tedaviyi tanıtmak amacıyla yapılacak lansman da en az onun kadar eşsiz ve özel olmalıydı, Doku Türkiye’nin ilk dijital lansmanını bu düşünceden yola çıkarak planladı.

Oylum Talu’nun sunumuyla gerçekleşen Türkiye’nin estetik sektöründe interaktif ilk online lansmanı Emtone, bir çok önemli ismin katılımıyla Zoom ve Instagram uygulamaları üzerinden canlı olarak yayınlandı. Lansmanda katılımcılar, Emtone uygulamasını canlı bir biçimde izleme fırsatı yakaladı. Tedavinin özellikleri detaylı bir biçimde anlatılırken, izleyiciler canlı olarak stüdyoya bağlandı ve Dermatoloji Uzmanımız Dr. Emre Kaynak’a sorularını dev ekran üzerinde yüz yüze iletme fırsatı yakaladı.

İşte o sorularda bazıları..

Selülitin dereceleri nelerdir?

Hafif (1. Derece) : Yatarken ve ayakta dururken portakal kabuğu görünümü fark edilmez ve cilt pürüzsüz görünür.

Orta (2. Derece) : Yatma sırasında cilt pürüzsüz görünür ancak ayaktayken bir miktar çukurlaşma fark edilir.

Yoğun (3. Derece) : Ayakta dururken ve uzanırken ciltte portakal kabuğu görünümü vardır.

Emtone uygulamasında seans sayısı her hasta için aynı mıdır?

Uygulamada önerilen seans sayısı 4’tür. Sonuçlar ilk seanstan itibaren görülebilir. Ancak selülitin şiddetine bağlı olarak seans sayıları dermatoloji uzmanının muayenesine bağlı olarak belirlenir. Tedavi bölgesine bağlı olarak seanslar 12-20 dakika arasında sürmektedir.

Emtone uygulandığı bölgede incelme yaratıyor mu?

Emtone uygulaması monopolar radyo frekansı ve şok dalgası enerjisini kombine ederek çalıştığı için selüliti tedavi ederken aynı zamanda ciltte sıkılaşma da yaratıyor.

Basın Yansımaları

Lansmanla alakalı sosyal medyada önemli isimler tarafından paylaşımlar yapılırken basında da birçok haber yayınlandı.

  • ‘’FDA onaylı Emtone'nun monopolar radyofrekansı ve şok dalgası enerjisini kombine ettiğini belirten Doku Medical'den Dermatoloji Uzmanı Dr Emre Kaynak, moderatörlüğünü Oylum Talu'nun yaptığı online lansmanda ağrısız ve acısız seanslarla selülitlerden kurtulmanın artık mümkün olabildiğini söyledi.’’ - Şamdan Plus
  • ‘‘Yenilikçi Selülit Tedavisi, FDA Onaylı 'Emtone' Türkiye'de:Doku Medical'in Emtone uygulamasında ideal seans sayısı 4 olmasına rağmen sonuçlar ilk seanstan itibaren görülebiliyor. Tedavi bölgesine bağlı olarak her bölge için seanslar 12-20 dakika arasında değişiyor. Vücudun selülit görülen tüm alanlarına, Emtone tedavisi uygulanabiliyor.’’ -Marie Claire
  • ‘’Her 10 kadından 8'inde görülen selülit, oluşumu farklı sebeplere dayanan bir doku değişikliğidir. Vücuttaki hormonal değişimlerden strese ve beslenme alışkanlıklarına kadar pek çok faktöre bağlı olarak ortaya çıkan selülitle mücadelede yeni bir tedavi yöntemi var. 'Emtone' Doku Medical ile Türkiye'de!’’ - Haber Ofisi
  • ‘’FDA Onaylı ‘EMTONE’ Doku Medical’de: Bilinenin aksine tek başına spor ve diyet uygulaması selülit oluşumunu engellemez ya da var olan selülitleri geçirmez. Bu nedenle selülite neden olan tüm faktörlerle aynı anda savaşılmalı ve uygun bir tedavi yönteminden destek alınmalıdır.’’ -Fashion World Türkiye

‘’Bu meselenin yazı kışı olmaz! Selülite yeni teknoloji darbesi: Doku Medical’den Dermatoloji Uzmanı Dr. Emre Kaynak’la, selülitle savaşan son teknoloji ‘Emtone’u konuştuk.’’ -Posta

Doku Medical sektöre yön veren lider konumu ve alanındaki ilk dijital lansman ile ses getirirken Dünya’daki son trendleri yakından takip etmeye ve bu teknolojileri eş zamanlı olarak hastalarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Bizimle İletişime Geçin!

Randevu Al
Doku Medical Whatsapp