Yağ yakarak, kas yapmanızı sağlar

Cerrahi müdahalesiz kalça prosedürü

İyonlaşmayan, ışın yaymayan, termal olmayan teknoloji

Etkili ve tekrarlanabilir (1,2,3,4,5…)

Emsculpt Ⓡ İle Fit Bir Vücut

Dünyanın medikal tedaviler alanında en bilinen markalarından birinin 2018 yılında tanıttığı Emsculpt Ⓡ kas yaparak yağ yakmanızı sağlayan özel bir cihaz. Bu konuda hatta dünyada tek örnektir. Hiç bir cerrahi müdahale olmadan vücudun yağ yakımını kas dokusunu harekete geçirerek yapması prensibine dayanır.

Bu şekilde hem yağ oranı azalır, hem de fit bir vücut görüntüsü elde edilir. Doku tıp merkezinde kullanılan tüm tıbbi cihazlar gibi FDA onaylıdır. Aynı zamanda CE sertifikasına da sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri’nde bağımsız 6 Tıbbi enstitü tarafından etkililiği onaylanmış bir uygulamadır.

Bilinen tüm cihazlar doğrudan yağ yakmaya odaklanırken Emsculpt Ⓡ kasların da gelişmesini sağlar. Emsculpt Ⓡ uygulaması ile vücudun karın ve popo bölgelerinde belirgin bir yağ erimesi yanında kas dokusu oluşumu gözlenir. Temel hedefi bu iki ana bölge olan cihaz her uygulamada vücutta bu hareketliliği sağlar.

Bir uygulama 30 dk olarak uygulanırken bir popo bölgesi için bu sürede 20.000 squat hareketi ya da karın bölgesine uygulandığında yine 20.000 mekik hareketine denk gelen bir vücut aktivitesi oluşturur. Bir seans uygulaması ile elde edilen vücut hareketliliği 2-3 gün devam eder. Bunu sağlayan kasların uyarılmasıdır. Yani uygulamadan sonraki günlerde dahi en az 2-3 gün bu etkinin devam ettiğini hissedebilirsiniz.

Tekrarlanan seanslar ile vücut bu alışkanlığı kazanır ve vücut kan dolaşımı hareketliliğini sürekli hale getirir. Bu sayede 4 veya 6 seanslık uygulama sonrasında kaslarda belirgin bir gelişim görülür. Uygulama neticesinde daha kalkık bir popoya sahip olunur. Abdominal bölgeye uygulandığında kas doku daha belirginleşir.

Tıbbi alandaki diğer uygulamalarda popo yağı aldırmak için ameliyat yapılması gerekirken bu uygulamada benzer oranda bir yağ kas aktivitesi ile doğal olarak yakılır. Vücutta toplam bir iyileşme için gerekli olan hem yağ yakımı hem de kas oluşumu Emsculpt Ⓡ uygulaması ile sağlanır.

Kimler Emsculpt Ⓡ Uygulaması Yapabilir ?

Uygulamada herhangi bir cerrahi müdahale olmadığından ve tamamen kas hareketliliğine bağlı yağ eritme sağlamaya yönelik bir uygulama olmasından ötürü herkese uygulanabilir.

Uygulamada Ağrı Hissi Olmaz

Emsculpt Ⓡ uygulamasının en önemli özelliklerinden biri de bu yoğun aktiviteyi bir seansta insan vücuduna uygulamış olmasına karşın işlem sonrasında hissedeceğiniz tek şey yoğun spor yapmış hissidir. İyileşme süreci gibi bir durum da söz konusu olmaz. İşinize devam edebilirsiniz.

Sonuçların Görülmesi

Kişilerin Vücut Kitle Endeksi oranlarına bağlı olarak yağ dokusu daha yoğun olanlarda biraz daha zaman alıcı olsa da ilk uygulama sonrasında dahi vücudunuzun kas yapısına bağlı olarak fark görmeniz mümkündür. Uygulamanın somut sonuçları hissedilir seviyede olacaktır. Çıplak gözle farklar 2-4 hafta içinde görülür. Etkileri bir yıl sonra devam eder.

Yukarı