Ekibimiz
Hakkımızda
İletişim
Dokusunda Tecrübe Var!

Doku Medical, 2017 yılında kurulmuştur. Kurucu, Dr. Serkan Aygın'ın 1996 yılından bu yana edindiği deneyimiyle Doku Medical'i çok daha geniş bir kadro ile oluşturmuştur.

Dr. Serkan Aygın 1968 doğumlu ve temel tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Aynı üniversitede çift alanda uzmanlığını tamamlamıştır. Uzmanlıkları; dermatoloji ve farmakoloji alanlarındadır.

Doku kuruluş felsefesi Türkiye'nin sağlık alanındaki deneyim ve tecrübesini dünya standartlarında hastalarına sunmaktır.

Türkiye'nin kendi alanlarında uzun yıllar çalışmalar ortaya koymuş doktorlarını bir araya getiren Dr. Serkan Aygın, Doku Medical'i oluşturmuştur. Hem vizyon açısından hem de kurumsal tecrübe açısından Türkiye'nin sağlık alanındaki birikimini dünyaya taşımayı hedeflemektedir.

Doku Medical, Dr. Serkan Aygın önderliğinde saç ekimi biriminin yanında, medikal estetik, estetik cerrahi alanlarında hizmet vermektedir.

Onlarca doktor, yüzlerce çalışanı ile amacımız dünya’ya güzel bir dokunuş...

Kendine güvenen ve asla pes etmeyen ekibimiz sayesinde altından kalkamayacağımız zorluk yok. Gerçekleştirdiğimiz her işte başarılı olmamızı hızlı ve butik hizmet anlayışı ile çalışmamıza borçluyuz. Yüksek motivasyonlu, hizmet verdiğimiz bölgede uzman ve yapıcı bir ekip olarak siz değerli müşterilerimize mutlaka en iyi çözümleri sunuyor ve hayata geçiriyoruz.

Doku çalışanları için hastalarımız her şeyden önce gelir. Hastalarımız ve başarılarına ne kadar saygı duyuyorsak, aynısını topluma ve çevreye duyuyor, etik değerleri vazgeçilmez görüyoruz. Sağduyu sahibi ve attığımız her adımın sorumluluğunu bilen bir kurum olarak, sürdürülebilir bir geleceğin sadece bu sayede mümkün olduğuna inanıyoruz. Sıradanlaşmış yöntemler dışında bakış açılarına ve cesur girişimlere duyduğumuz inanç, müşterilerimizin olduğu kadar bizim de gücümüze güç katıyor.

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak, etik değerlere sahip, çağdaş yenilikleri takip eden ve hizmetlerimizle öncülük eden, diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan bir sağlık kurumu olarak hizmet vermektir. Uzman kadromuz ile doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun çözüm odaklı Estetik Dermatoloji Estetik Cerrahi Saç Ekim Ve Genel Cerrahi Hizmetleri vermektir.

Vizyonumuz

Sunduğu sağlık hizmetleriyle hastalarımızın memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye'ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir. Sektörde öncü, hizmetlerinde örnek ve hastanın ilk tercih ettiği firma olarak edindiğimiz başarıyı kalıcı kılmaktır.

DOKU;

Her türlü atık bertaraf işlemini bir doğal kaynak kaybı olarak algılar ve kirliliği kaynağında önleyecek yöntemleri geliştirmeyi, iklim değişikliği ile mücadele için ürün ve süreçlerinde yenilikçi çözümler geliştirmeyi, çalışanlarını eğiterek ve sürekli iyileştirme araçları kullanarak, enerji ve su tüketimlerini, atık oluşumunu, su ve hava emisyonlarını en aza indirmeyi, proaktif ve yalın İş Güvenliği yaklaşımını kullanarak işletme sınırları dâhilindeki tüm İnsan Kaynaklarını, güvenli çalışma alanları ve iş güvenliği kültürü yaratarak, iş kazası sonucu yaralanma ve sağlık bozulmalarından korumayı amaçlamaktadır. Ayrıca, İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemini kullanarak sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığını hedefler. Amaç ve hedefleri periyodik olarak gözden geçirmek ve bunlara ulaşmak için yeterli bilgi, uzman ve ekonomik kaynakların teminini sağlar. Süreçlerinde, bağlı olduğu tüm yasal ve diğer gereklilikler ile ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 ve ISO 10002:2018 standartlarına uyumu temel gereklilik olarak kabul eder. İnsan odaklı bir yaklaşımla çalışanlarını geliştirir, yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan şirket kültürünü benimser. Tüm değer zincirindeki standartların dünya klasında olması için rekabetçilik hedefiyle sürekli gelişim sağlar. Tüm paydaşlarıyla birlikte, sosyal sorumluluklarının gereklerini yerine getirir ve sürdürülebilir doğal kaynak kullanımını destekleyecek şekilde hizmet sunumunu gerçekleştirir.

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak ve müşteri memnuniyetini sürekli geliştirebilmek temel amacımızdır.

Bu amaç doğrultusunda:

-Müşteri memnuniyeti politikası olarak, farklı iletişim kanalları aracılığı ile tarafımıza ulaşan her bir geri bildirimin bir armağan olarak -görülmekte.
-Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimiz aşağıdaki ilkeler doğrultusunda yönetilmektedir.
-Erişilebilirlik,
-Objektiflik,
-İzlenebilirlik,
-Hesap verebilirlik,
-Yasal mevzuata uygunluk,
-Müşteri odaklılık kriterlerine uygunluk.

Bu doğrultuda, şikâyetlerin çözümündeki hassasiyetimizi sürekli geliştirip, müşteri şikâyetlerini tüm makul olan çözüm yolları tükenene ya da müşteri memnuniyeti sağlanana kadar takip etmek, belirlenen göstergelerle performansımızı kontrol ederek sürdürülebilir bir iyileştirme ve TS ISO 10002 ilkelerinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz.

BU AMAÇ VE HEDEF DOĞRULTUSUNDA, YÜRÜRLÜKTEKİ YASAL VE MEVZUAT ŞARTLARINA, ISO 9001:2015 VE ISO 14001:2015,ISO 45001:2018 ve ISO 10002:2018 STANDARTLARININ ŞARTLARINA UYMAYI VE ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİNİN ETKİNLİĞİNİ SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYİ TAAHHÜT EDER.

Doku Tıp Merkezi Saç Ekimi Hizmeti

SAÇ EKİMİ

Dr. Serkan Aygın'ın kendi kliniğinde yıllardır uyguladığı safir FUE saç ekimi, DHI saç ekimi ve diğer saç ekimi hizmetleri artık Doku Medical'de...

Doku Tıp Merkezi Medikal Estetik Hizmeti Simgesi

MEDİKAL ESTETİK

Ameliyatsız yüz-cilt gençleştirme uygulamalarından lazerle cilt yenileme tedavilerine kadar bir çok dermatolojik estetik uygulamaları Doku Medical Estetik birimi ile sunulmaktadır.

Doku Tıp Merkezi Estetik Cerrahi Hizmeti

ESTETİK CERRAHİ

Burun, göğüs ve yüz estetiği alanlarında estetik cerrahi hizmeti Doku olarak oluşturduğumuz birimlerden bir diğeri.

Doku Tıp Merkezi Dermatoloji Hizmeti

DERMATOLOJİ

Deri hastalıkları ile ilgili hastalıklar, mantar, akne tedavisi ve takibi, alerjik egzamalar, ben takibi gibi konularda bölümümüzün uzmanlık alanlarıdır.

Technologies

Vectra 3D Modelleme

Estetik dünyasının fark yaratan uygulamaları teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bambaşka bir boyut kazandı. 3D Vectra teknolojisi ile birlikte istenen estetik uygulamanın heyecan ile beklenen olası sonuçları tasarlanıp, üç boyutlu görüntüleme sistemi ile birlikte hastaya aktarılabiliyor. Vectra sistemi, uygulama sonrasında gerçeğe en yakın sonuçların önceden 3 boyutlu olarak tasarlanmasını sağlayan bir teknoloji.

3D Vectra teknolojisi ile hazırlanan 3 boyutlu modeliniz üzerinde uygulama sürecinde yapılacak işlemleri bilgisayar destekli programlarla görerek, önce ve sonra fotoğraflarınızı gerçeğe en yakın haliyle elde edebiliyorsunuz. Uygulama sonraki üç boyutlu modeliniz Vectra cihazıyla görüntülenirken, isteğiniz doğrultusunda değişiklik yapma ve beklentilerinizin sonucunun uygulamaya yansıma payını ön görme şansı elde edebiliyorsunuz. Vectra teknolojisi ile birlikte uygulamanın planlanma sürecinde aktif rol alarak, sizin için en ideal sonucun tasarlanmasına olanak sağlanıyor. 3D Vectra teknolojisi plastik cerrahi ve çeşitli medikal estetik uygulamalarından faydalanmak isteyen hastalara en modern teknoloji ve rehberlik aracını sunabiliyor. 3D Vectra cihazı ile yapılan modelleme sürecinde doktorunuz, bu simülasyon ve analizde gördüğü görüntülere dayanarak, cilt ve katmanlarda tespit edilen sorunları tedavi etmeye yardımcı olacak tedavi seçeneklerini belirleyebilir. Size en uygun tedavi tavsiyelerinde bulunabilir ve çok yönlü tedavi seçenekleri sunabilir.

3D Vectra teknolojisi farklı açılarla yerleştirilmiş 6 fotoğraf makinası ile aynı anda 36 megapixel çözünürlükte renkli fotoğraflar çeker. Bu fotoğraflardan yararlanarak özel bilgisayar yazılımı ile hastanın 3 boyutlu modelini oluşturur ve uygulama sürecinde talep edilen değişikliklerin dijital olarak düzenlenmesini sağlar. Bu dijital düzenleme sonucunda, uygulama sonrası 3D görüntünüzü elde ederek heyecan ile beklenen olası sonucu görme imkanına sahip olursunuz.

Basında Biz


Büyük Kulüp x Doku Medical - 2019

Büyük Kulüp x Doku Medical - 2019

Türkiye’nin en eski sosyal kulübü olan “Cercle d’Orient”i (Serkldoryan) ya da bilinen adıyla, “Büyük Kulüp” 137. yılını Doku Tıp Merkezi işbirliği ile birlikte kutlamıştır. Üyeleri arasında birçok üst düzey askeri ve devlet personeli, siyasetçiler, iş adamları, sanatçılar bulunan Büyük Kulüp, 137. yıldönümünü ünlü sanatçı Ferhat Göçer’in sahnesiyle kutladı. Kuruluş yılı balosu, Büyük Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz Kaptanoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı.

Türkiye’nin en köklü ve en önemli sosyal kurumlarından biri olan Büyük Kulüp, 137. yaşını kutladığı davette Doku kurucusu Dr. Serkan Aygın’a plaket verdi. ‘Balomuza sponsor olarak katkıda bulunan Doku Tıp Merkezi ve yöneticilerine teşekkür ederiz.’ açıklaması yapan Büyük Kulüp kuruluş yıldönümünü Doku Tıp Merkezi ve davetlileri ile birlikte kutladı.

#BüyükKulüpxDokuTıpMerkezi


L'Officiel x Doku Tıp Merkezi - 2019

L'Officiel x Doku Tıp Merkezi - 2019


Türkiye’nin en prestijli dergilerinden biri olan L'Officiel Türkiye, 7. yaşını Doku işbirliği ile birlikte kutlamıştır. Çırağan Palace Kempinski'nin boğaza nazır olan mekanı The47 Music & Drinks’te gerçekleşen davete katılan sanat, moda ve televizyon dünyasının önde gelen isimleri L'Officiel Türkiye’nin 7. yaşını kutlarken, gecede sahne alan Alya'nın muhteşem yorumuyla 90'lara küçük bir yolculuk yapmıştır. Bu özel gecede kısa bir konuşma yapan Doku CEO’su Melda Aygın, yapılan bu işbirliği dolayısıyla mutluluğunu dile getirmiş ve L'Officiel Türkiye ekibinin yıldönümünü bizzat kutlamıştır. Geceye katılan davetliler #LOfficielxDokuTipMerkezi hashtagini kullanarak sosyal medya hesaplarında fotoğraflarını paylaşmış ve gece boyunca eğlenceli anlar yaşamıştır.


CNN TÜRK - İşimiz Estetik Programı - 2019

CNN TÜRK - İşimiz Estetik Programı - 2019


Doku doktorlarından Uzm. Dr. Serkan Aygın, Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu ve Prof. Dr. Aydın Saray,CNN Türk kanalında yayınlanan İşimiz Estetik programında estetik ve güzellik alanındaki en yeni gelişmeleri anlattı ve bu alanda merak edilen soruları yanıtladı.
Ayşe Arman ile İyilik Kolyeleri - 2019

Ayşe Arman ile İyilik Kolyeleri - 2019

Ayşe Arman, "iyilikle kadınsı bir dokunuş" projesi kapsamında Dr. Serkan Aygın Klinik ve Doku Medical'i ziyaret etmiştir. Bu ziyaretin temel amacı iş hayatına kadınsı bir dokunuşla güzellik katan merkezimize dikkat çekmek ve kadınların çalışma yaşantısındaki varlığının iyiliği ve güzelliği ortaya çıkardığını göstermek olmuştur. Ayşe Arman, Dr. Serkan Aygın ile saç ekimi konusunda yenilikler üzerine küçük bir söyleşisini de hesabında paylaşmıştır. Dünyanın 150'ye yakın ülkesinden ülkemize saç ekimi için gelen insanların neden bizi seçtiğini ve bu değerin içindeki kadınların payının ne olduğunu kendisi de gündemine taşımıştır. Sonuç olarak Türkiye kadınlarının iş hayatına katkısını artırma amaçlı bu projesinde bir paydaş olmak bizim için de önemli bir referans olmuştur.

Proje kapsamında Türkiye kadın dernekleri federasyonu başkanın oluşturduğu @acilyardımhattı ile "tüm kadınlara acil yardım hattı" oluşumuna destek olmaktayız.Magazin Gazetecileri Derneği 24. Altın Objektif Ödülleri - 2019

Magazin Gazetecileri Derneği 24. Altın Objektif Ödülleri - 2019


Magazin Gazetecileri Derneği 24. Altın Objektif Ödülleri Doku Tıp Merkezi ana sponsorluğunda sahiplerini buldu. Kırmızı halı seremonisi ile başlayan Altın Objektif Ödül Töreni'nde tiyatro, müzik, basın, sinema ve TV dünyasından bir çok isim ödül aldı. Doku kurucuları Dr. Serkan Aygın ve Melda Aygın’ın kazananlara ödüllerini takdim ettiği organizasyonda Doku Tıp Merkezi’ne Magazin Gazetecileri Derneği Başkanı Okan Sarıkaya plaket takdim etti.
2019 Yılında Basında Yer Alan Haberlerimiz

2019 Yılında Basında Yer Alan Haberlerimiz


2019 yılı boyunca şu ana kadar onlarca dergide doku daki yenilikler haber oldu. Bu haberlerde Türkiye’ye getirdiğimiz estetik dermatoloji alanındaki yenilikçi tedaviler anlatıldı. Bunlara örnek vermek gerekirse, yağ yakarken kas yapmayı sağlayan Emsculpt, kırışıklıkların ameliyatsız olarak ameliyat ile elde edilebilecek etkiye en yakın sonucu sunan Endolift gibi teknolojiler yayınlandı.


Bizimle İletişime Geçin!

Randevu Al
Doku Medical Whatsapp