Ekibimiz
Hakkımızda
İletişim
Doku’da her kapı AŞKA açılır!

Doku Medical’ın sonbahar kampanyası ‘Kasımda Aşk Başkadır’ tüm platformlarda yayınlandı. Kasım ayında, sonbahara özel Scarlet Altın İğne uygulamasında büyük indirim fırsatı var. Peki Kasım’da Aşk Başkadır olarak yayınlanan kampanyada aşk ve Scarlet Altın İğne uygulaması nasıl bir araya getirildi? Bu kampanya için seçilen uygulama özellikle neden Scarlet Altın İğne?

Neden Scarlet Altın İğne?

Aşk, bir çok duyguyu da beraberinde getiren bir kavram. Aşkta bir dokunuş, bir bakış, heyecanı, tutkuyu, utangaçlığı ve duygusallığı tetikler. Bu duygular mutlulukla birlikte gelir ve tüm bunlar görünüşümüze yansır. Aşkın insanı parlattığı, mutluluğun cildi ışıldattığı varsayılır. Aşık olan kadın, bu duyguyla birlikte güzelleşir ve gençleşir. Altın İğne uygulaması da, deri altında yarattığı kontrollü hasarla kolajen oluşumunu tetikler, bu tedaviyle birlikte cilt ışıldar, parıldar ve güzelleşir.

Aşkın içerisindeki heyecan, tutku ve utangaçlık gibi duygular yanaklarda hafif bir pembeliğe ve bakışlarda ışıldamaya neden olur. Altın iğne uygulaması da yanaklarda hafif pembemsi bir görüntü oluşturur, göz altındaki morlukları yok ederek cilde ışıltı ve parlaklık verir. Aşk, içerisinde derin duygular barındırır. Bu duygularla birlikte derinlerde bir kıpırdama başlar ve insan yeniden var olmuşçasına güçlü bir hisse kapılır. Altın İğne uygulaması da, cildin en derin tabakasına ulaşır, güçlü bir etki yaratır ve cildin kendi kendini yenilemesini sağlar. Cilt yeniden var olur. Aşkın etkileri kalıcıdır. Unutulmaz, insan hiç aşık olmamış gibi davranamaz. Aşktan sonra gelen ayrılığın etkileri hep onunla birlikte kalır ancak isterse yeniden aşık olma şansı hep vardır. Altın İğne uygulamasının sonuçları da kalıcıdır. Etkileri devam eder. Kişi tercih ederse uygulamayı yeniden yaptırabilir.

Yeniden gelen aşk, bir önceki ilişkinin izlerini siler. Her duygu en baştan yaşanır. Her aşk kendine özel izler bırakır. Altın İğne uygulaması cilt üzerindeki lekeleri ve izleri yok eder. Aşk, insan ayırt etmeksizin herkesin başına gelebilir. Aşık olduğunuz insanın dili, dini, ırkı ya da rengini önemsemez, sadece onu seversiniz. Altın iğne uygulaması da tüm cilt tiplerinde ve renklerinde etkin olarak kullanılabilir. Farklılık gözetmeksizin her cilde uygulanabilen bir tedavidir. Aşkın yaşı yoktur. Her yaşta insan bu duyguyu yaşayabilir. Altın İğne yaş skalasının olmadığı bir uygulamadır. Yaş ve cinsiyet fark etmeksizin isteyen herkese uygulanabilir.

Scarlet Altın İğne uygulamasında Kasım ayına özel büyük indirimleri öğrenmek için 05551400404 numaralı telefon üzerinden hasta temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Scarlet Altın İğne Kasım ayına özel fırsatlarla Doku’da! Bu fırsatı kaçırma!

Bizimle İletişime Geçin!

Randevu Al
Doku Medical Whatsapp