Ekibimiz
Hakkımızda
İletişim
Estetik Cerrahi

İlk orta lise eğitimini Ankara’da tamamladı.

Daha sonra üniversite eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sağlık Daire Başkanlığında askerlik eğitimini tamamladı.

Ankara SSK DışKapı Eğitim Hastanesinde Plastik Cerrahi Kliniğinde doktor olarak çalıştı. Hospital Unversitaire Brugmann Service de Chirurgie’de Vascular Cerrahi eğitimi aldı.

Institut médico-chirurgical (IMC) d’Etterbeek–Belçika ve Centre Public D’aide Sociale de Schaerbeek de Dermatologie Kliniğinde Dermatoloji eğitimi aldı.

Université Libre de Bruxelles’de Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını yaptı. Bu ihtisas sırasında L’hôpital Paul-Brousse‘de Mikro Cerrahi eğitimini tamamladı.

Daha sonra Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde çalıştı. Denklik çalışmalarını ve “Free Doku (Pedicullü) Transplantasyonlarında Neovascularize Transplante Dokuların Hazırlanması” adlı çalışması dönemi için referans çalışmalar içindeydi.

Haydarpaşa Numune Araştırma ve Eğitim Hastanesinde Yanık Kliniğini kurdu ve Klinik Direktörlüğünü yürüttü. İstinye Devlet Hastanesinde ve Bruxelles Plastik Cerrahi Merkezinde Klinik Direktörü olarak çalışmalarına devam etti.

Bizimle İletişime Geçin!

Randevu Al
Doku Medical Whatsapp