Ekibimiz
Hakkımızda
İletişim
Dermatoloji Uzmanı

Türkiye’de saç ekimi gerçekleştiren ilk ekiplerden birinde yer alan Dr. Serkan Aygın, 1996 yılından itibaren saç ekimi ve saç tedavileri alanında hizmet vermektedir.

Temel tıp eğitimini İstanbul Çapa Tıp fakültesinde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesinde Klinik Farmakoloji Uzmanlık Eğitimini, Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji ve Saç hastalıkları polikliniğinde Dermatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. Dr. Serkan Aygın, tek bir alana yönelmeyi ve bu alanda uzmanlaşma vizyonu ile hareket etmiş, yıllar içinde saç ekimi alanındaki tüm teknik ve yenilikleri yakından takip ederek, ilk uygulayanlardan olmuştur. Dünya’da, Türkiye’nin saç ekimi alanında öne çıkmasına katkıda bulunan sayılı doktorlardan biridir.

Dr. Serkan Aygın çeyrek asırlık sağlık turizmi deneyimiyle birlikte alanında artık standartları belirleyici rol oynamay başlamıştır. Bu deneyimi ile 2018 yılında Doku Medical markasını kurmuş ve yüksek standartlardaki bu tıp merkezinde yine kendi vizyonuna uygun doktorlar ile artık medikal estetik ve estetik cerrahi alanlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Bizimle İletişime Geçin!

Randevu Al
Doku Medical Whatsapp